ToYesTo | Realizacja projektów dla agencji i domów mediowych
846
page,page-id-846,page-child,parent-pageid-287,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Realizacja projektów dla agencji i domów mediowych

Chcesz zaoferować swoim Klientom kompleksowe działania 360˚, ale nie masz jeszcze dedykowanego teamu Digital? Jesteśmy gotowi, (inter)aktywnie Cię wesprzeć!

Dodatkowe kompetencje

Współpracujemy z domami mediowymi i agencjami na partnerskich zasadach, wspierając je dodatkowymi kompetencjami. Oddajemy do dyspozycji dedykowanego Project Managera, który podczas Twojej wizyty u Klienta będzie reprezentował Twoją firmę.

Szerokie wsparcie

Oferujemy Ci szerokie wsparcie od strategii obecności, consultingu, prac kreacyjnych, koncepcyjnych, do programistycznych, wdrożeniowych, szkoleniowych i wielu innych. Dodatkowo zarekomendujemy przeprowadzenie efektywnej kampanii.

A może dysponujesz zespołem Digital, ale jest on zaangażowany w inne projekty? Potrzebujesz pewnego i kreatywnego wsparcia w bieżących realizacjach?

480

Projektów

50

Lat doświadczenia

8

Specjalistów

ZOBACZ CO O NAS MÓWIĄ

BRANŻE W KTÓRYCH MAMY JUŻ DOŚWIADCZENIE:

FMCG,

Finanse i ubezpieczenia,

Media i Marketing,

Budownictwo,

Handel,

Turystyka i wypoczynek,

Farmacja,

Instytucje Publiczne,

NGO,

CSR,

IT,

Sport,

Spedycja,

Oświata,

Łączność.

Chcesz wiedzieć więcej, powierzyć nam realizację, a może zapytać, ile to kosztuje?

Już dziś napisz lub zadzwoń do nas!