ToYesTo | Geovita
526
single,single-portfolio_page,postid-526,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Geovita

Dla Geovita S.A. przygotowaliśmy całkowicie nowy serwis internetowy. Prace poprzedziliśmy zebraniem informacji na temat potrzeb odbiorców strony – jakie akcje najczęściej mają być wykonywane, z czym dotychczas użytkownicy mieli największe problemy oraz na jakie elementy ma zostać położony nacisk.

 

Na bazie określonych wymagań i założeń funkcjonalnych przygotowaliśmy od podstaw architekturę informacji serwisu, przygotowana została również specyfikacja. Projekt graficzny uwzględniał wiele ekranów, zostały też przygotowane wiodące widoki dla urządzeń mobilnych.

 

Nowa platforma spółki Geovita to atrakcyjna forma prezentacji obiektów, ich oferty, aktualnych promocji. Daje możliwość zapoznania się z opinią na temat każdego ośrodka i informacji jakie atrakcje on oferuje. To także wiele narzędzi ułatwiających znalezienie obiektu spełniającego dane kryteria pogrupowane w kategorie takie jak SPA, diety, szkolenia, zdrowie i wypoczynek. Serwis dostępny jest w trzech wersjach językowych – oprócz polskiej także w angielskiej i niemieckiej.